Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівці вкрали контейнери для сміття

Фото: Харківська міськрада
З вулиці Академіка Павлова зникли два контейнери.

Контейнери, що вкрали, були тестовими. Їх установили на бетонних майданчиках, щоб тварини не могли дістатися пакетів із побутовими відходами.

У ніч з 11 на 12 серпня невідомі вкрали два контейнери з вулиці Академіка Павлова у Салтівському районі Харкова. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів".

"Такі контейнери встановили на спеціально обладнаних бетонних майданчиках, віддалених від приватних будинків, для забезпечення чистоти та більш надійного захисту пакетів з побутовими відходами від вуличних тварин", — пояснили у комунальному підприємстві.

Усього по вулиці Академіка Павлова було встановлено десять контейнерів у приватному секторі. По вулиці Польовій та провулку Золотому — близько 30. Про крадіжку двох контейнерів співробітники "Комплексу з вивозу побутових відходів" повідомили до поліції.

"У той час, як усі працівники підприємства з перших днів війни не припиняли піклуватися про чистоту нашого міста, виїжджали на маршрути під обстрілами, прибирали та вивозили побутові відходи, знайшлися особи, які пішли на таку крадіжку. Я розцінюю це як спробу дестабілізувати ситуацію в місті та роботу нашого підприємства в цілому", — зазначив директор "Комплексу з вивозу побутових відходів" Олексій Артикуленко.

мусор
Так виглядали вкрадені контейнери. Фото: Харківська міськрада

Як писав KHARKIV Today, на Салтівці через обстріли пошкоджено близько 70% контейнерів для сміття. Усього по Харкову — сотні пошкоджених контейнерів. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.