Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівці пошкоджено більше 70% освітніх закладів

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Навчання проходитиме онлайн.

Із 23 700 школярів у Салтівському районі близько 1500 "сядуть за парти" вперше.

У новому навчальному році у Салтівському районі Харкова (колишній Московський район) до шкіл підуть 23 700 школярів, це майже на 1100 учнів менше, ніж торік. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

У Салтівському районі до війни було 83 навчальних заклади, за 6 місяців окупанти знищили або пошкодили 55 із них  (понад 70%) . Викладатимуть у новому навчальному році учням Салтівського району понад 2000 освітян. Навчання проходитиме виключно в онлайн-режимі.

"Війна не дає нам перейти до нормального навчання. Особливо у Салтівському районі. Незважаючи на все, що відбувається, ви з честю виконаєте свою роботу. Вам дуже тяжко. Я розумію ваш настрій і дуже прошу перетерпіти та витримати. Все залежить від кожного з нас, нашого бажання, волі, характеру та прагнення. Вам вдасться зробити так, щоб наші діти здобули гідну освіту, тим більше, що за підсумками ЗНО цього року 45 учнів Салтівського району здобули найвищий бал. Дуже дякую за вашу працю!", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримати кожного учня. Як будуть навчатися харківські діти з 1 вересня

Мер говорить, що у Харкові працівники освіти, охорони здоров'я та комунальних служб отримують зарплату в повному обсязі.

Як писав KHARKIV Today, школи Харківської області готуються прийняти в новому навчальному році 12 199 першокласників, у тому числі 7002 учні — у Харкові (минулого року було 13 000). Ця цифра сформована без урахування дітей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.