Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівці почали розбирати понівечену 16-поверхівку

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Демонтажні роботи проводять у частині будинку по вулиці Наталії Ужвій.

Оцінити стан другої частини будинку зможуть лише після демонтажу зруйнованого під'їзду.

У четвер 9 листопада мер Харкова Ігор Терехов повідомив про початок демонтажу першого під'їзду 16-поверхового будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82. Він зазначив, що розібрати аварійну частину потрібно максимально обережно, аби зберегти іншу, яка менше постраждала через російський обстріл. Скільки часу знадобиться на демонтаж, поки невідомо, за словами міського голови, це буде досить тривало.

"Втім, повноцінно перевірити на цілісність прилеглу секцію ми зможемо тільки після остаточного завершення всіх етапів робіт", — розповів Терехов.

Зазначимо, станом на 13:00 9 листопада роботи з демонтажу першого під'їзду будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 не проводилися — кран стоїть, він не працює, розібраних плит немає. Кілька робочих помічені на майданчику біля будинку.

Як писав KHARKIV Today, раніше мер Харкова Ігор Терехов повідомляв, що у будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82 не вдасться відновити перший під'їзд. Такий висновок дала експертиза. Цей будинок складається із двох під'їздів. В одному повністю відсутні перекриття. Рішення про частковий демонтаж було ухвалено 2 червняДемонтаж першого під'їзду цього будинку обійдеться у 17 мільйонів гривень. Роботи проводитиме фірма "Глобалтехнобуд".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.