Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 березня, 2021 - 17:08

На ремонт водопроводу в Лозовій виділили гроші з обласного бюджету

Лозовая
Лозовая
Місто отримає п'ять мільйонів гривень.

Два мільйони гривень витратять на виготовлення проєктно-кошторисної документації, решту суми — на проведення першочергових робіт.

У четвер, 11 березня, в ході сесії Харківської обласної ради депутати виділили п'ять мільйонів гривень на ремонт водопроводу в місті Лозова. Про це повідомляє пресслужба Харківської ОДА.

"Два мільйони гривень передбачено на виготовлення проєктно-кошторисної документації, а три мільйони гривень — на проведення першочергових робіт, які розпочнуться після розробки документації та проведення тендерних процедур", — пояснив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Сергій Магдисюк.

В облдержадміністрації нагадали, що раніше на черговій сесії планувалося розглянути питання про виділення з обласного бюджету двох мільйонів гривень, але через аварію ХОДА ініціювала збільшення суми.

На офіційному порталі Лозівської міської територіальної громади повідомили, що загальна вартість проєкту під назвою "Реконструкція системи позамайданчикового водопостачання м. Лозова" — 754 мільйони гривень.

Водопровід "Краснопавлівка — Лозова" побудований у вісімдесятих роках минулого століття. Термін його експлуатації закінчився більше десяти років тому. Обидві гілки водогону зношені понад 70%. У минулому році на трубопроводі довжиною 32 кілометри сталося понад 800 поривів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В одній з багатоповерхівок Харкова вкрали каналізаційні труби

Нагадаємо, проблеми з водопостачанням в Лозовій виникли в кінці лютого через порив на водогоні, який має велику ступінь зношеності. Спочатку воду давали за графіком, потім і зовсім відключили. Ремонтувати водопровід допомагали бригади з Харкова. Воду привозили в цистернах за графіком. 

Школи в Лозовій відправили на дистанційне навчання 3 березня. Уроки в звичному режимі залишилися тільки в ліцеї №8. У дитячих садках сформували "чергові" групи. З середи, 10 березня, навчання в школах обіцяли відновити.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.