Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 квітня, 2021 - 07:45

На ремонт гаража в Харківському зоопарку витратять 21 мільйон гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Харьковский зоопарк. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Раніше на реконструкцію гаража виділили 7,4 мільйона гривень, зараз знадобилося ще 13,8 мільйона.

Гараж в зоопарку планують реконструювати до кінця 2022 року.

Харківський зоологічний парк планує витратити ще 13 804 066 гривень на реконструкцію гаража. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

Навесні 2020 року Харківський зоопарк уклав договір про реконструкцію свого гаража з фірмою "Промтекс". Спочатку зоопарк планував віддати за реконструкцію 7 643 596 гривень, але підрядник запропонував свої послуги дешевше — за 7 475 626 гривень. З урахуванням другого тендеру загальна сума реконструкції гаража складе 21 279 692 гривні.

У документації вказаний список робіт з реконструкції гаража на 14 сторінках. Сюди входять підготовчі роботи (демонтаж фундаментів, металоконструкцій, покриттів, стін), розробка ґрунту, засипання траншей, робота з фундаментами, стінами та каркасами, шпаклівка і фарбування стін, монтаж колон і металоконструкцій, скління, установка водостічних труб, воріт.

Згідно з документацією, в гаражі з'являться столи, шафа під мийки, стелажі, стільці, обідній стіл і холодильник з морозильною камерою.

Аукціон призначений на 14 травня. Зоопарк укладе договір з фірмою-підрядником терміном до грудня 2022 року.

Як писав KHARKIV Today, на "Дику Австралію" в Харківському зоопарку витратять ще 12 мільйонів гривень. В цілому будівництво зони в зоопарку обійдеться в понад  53 мільйони гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.