Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На проспекті Гагаріна перекладають колектор: роботи ще багато

Фото: "Харківводоканал"
Через комунальну аварію по проспекту Гагаріна обмежений проїзд.

Комунальники замінили шосту частину самопливного каналізаційного колектора, на якому сталася аварія.

Загалом планується замінити 600 метрів трубопроводу, однак цифра ще може змінитися. Роботи з ліквідації аварії тривають. Їх проводять цілодобово 50 співробітників на 30 одиницях спецтехніки. Ремонтні бригади локалізують аварійну ділянку й одночасно перекладають трубопровід. На місце зруйнованого встановлюють поліетиленову трубу, яка має служити 50 років і не руйнуватися під впливом навколишнього середовища.

"Ведемо комплексні дії із залученням не лише фахівців наших підрозділів, а й затребуваних міських служб. Реконструкція дуже трудомістка, виконуємо багато різнопланових технологічних процесів. Продовжуємо локалізацію аварійної ділянки колектора та одночасно готуємо та проводимо перекладку трубопроводу. Обновляємо колектор міцною та надійною поліетиленовою трубою, з 50-ти літнім терміном експлуатації, до того ж, що не піддається корозії", — розповів заступник директора з виробництва комплексу "Харківводовідведення" Ігор Вороненко.

Обладнання, техніки та фахівців для ремонту колектора вистачає, але швидко закінчити роботи не вийде.

к
Фото: "Харківводоканал"

Як писав KHARKIV Today, унаслідок аварії на колекторі по проспекту Гагаріна стався провал на проїжджій частині автотраси. Більша частина дороги в бік центру Харкова перекрита з суботи 13 травня, автомобілі можуть проїжджати лише однією смугою. Поки аварію ліквідують, тролейбуси №5 не курсують, тролейбуси №6 змінили маршрут. Автобуси №119 ходять за графіком. Відновлений рух автобусів №79.

У понеділок 15 травня комунальники локалізували протікання й почали обстеження колектора. У "Харківводоканалі" головною причиною аварії назвали обстріли критичної інфраструктури Харкова з боку російських окупантів, через які виникало знеструмлення.

17 травня у "Харківводоканалі" повідомили, що замінити доведеться, ймовірно, 700 метрів колектора на проспекті Гагаріна. Однак пошкоджених ділянок може виявитися більше. Ремонтники встановлювали основну лінію перекачування відведення стічних вод. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.