Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На пошті у Харкові почали працювати роботи

Фото: the-village.com.ua
Роботи замінили співробітників складів у 14 населених пунктах України.

На "Новій пошті" планують створити повністю роботизований сортувальний центр. Поки роботів запровадили на вантажних та дрібних відправленнях у 20-ти сортувальних центрах, до кінця року роботи включаться у роботу ще на десяти об'єктах.

На сортувальних терміналах "Нової пошти" почали працювати роботи. Їх запровадили у відділеннях у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Борисполі, Мелітополі, Покровську, Новомосковську, Старобільську, Коростені, Стрию, Самборі, Ковелі та Стоянці. Про це повідомили на сайті "Нової пошти".

Сортують посилки робот-train та робот-пірует. Робота-train використовують для сортування дрібних відправлень (до двох кілограмів), всього таких роботів — 272.

Працівник викладає посилку на робота, який відвозить її до сканера і переміщає у бокс, що відповідає за певний географічний напрямок. Працюють роботи на спеціальній платформі з монорейкою, яка одночасно служить їх зарядкою. Використання таких роботів дозволило збільшити продуктивність сортування дрібних посилок , — розповіли про робота-train у компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська "Нова пошта" заплатить штраф 3,7 мільйона гривень

Роботи-піруети працюють на сортуванні відправлень до 30 кілограмів. Такі роботи вміють обертатися довкола своєї осі. Як пояснили на "Новій пошті", робот отримує посилку зі стрічки вивантаження, під'їжджає для сканування посилки, поміщає посилку на конвеєр, звідки посилка потрапляє у сумку для доставки.

Нагадаємо, у листопаді у Дніпрі відкрився термінал "Нової пошти" з повністю роботизованою зоною вантажних відправлень. 50 роботів одночасно перевозять на собі до 300 кілограмів і тягнуть за собою 1000 кілограмів. За добу роботи можуть перевезти до 5000 вантажів. Загалом в Україні є 180 таких роботів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.