Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На початку війни Росія наказала окупантам, що прорвалися до Харкова, знешкодити телевежі.

На такі завдання надсилали невеликі групи російських військових.

Тероборона і військовослужбовці знешкодили окупантів, що прорвалися до Харкова, і взяли в полон.

На початку війни групи російських окупантів, які прорвалися до Харкова, намагалися знищити радіо- та телевежі. Взяті у полон російські військові розповіли, що таке завдання отримали від свого керівництва. Про це повідомив начальник штабу спецпідрозділу KRAKEN Костянтин Немічов.

"Коли ми оголосили третю хвилю мобілізації, до нас прилетіло дві ракети від Російської Федерації. За день до того, коли колона прорвалася до Харкова, ми взяли в полон двох розвідників Російської Федерації. Вони розповідали навіщо прорвалися в невеликій кількості в місто. У них у кожній групі було завдання щодо дестабілізації саме обстановки у місті Харкові. Тобто саме у тих людей, яких ми взяли в полон, було завдання знешкодити теле- та вежі радіозв'язку", - сказав Костянтин Немічов.

Начальник штабу спецпідрозділу КРАКЕН додав: взятих у полон російських розвідників утримували в хороших умовах, але Росія вбила їх ракетами.

"Вони були в хороших обставинах, вони поспілкувалися з родичами, ми їх годували, надавали їжу, воду, тобто вони були в хороших обставинах. Але Російська Федерація зробила такий крок, що вона вбила ракетами двох своїх розвідників", - пояснив Костянтин Немічов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.