Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На півдні загинули двоє військових із Харківської області

Обидва захисники брали участь у деокупації Запорізької області.

Олександру Завгородньому було 52 роки, Івану Рєзніку — 30 років.

22 вересня у Золочівській громаді проводили в останню путь Олександра Завгороднього. Із 13 вересня захисник вважався безвісти зниклим, однак наразі підтвердили інформацію про його загибель. 

За інформацією Золочівської селищної ради, Олександр Завгородній народився у 1971 році у селі Чепелі (Феськівський старостинський округ). Служив у бригаді "Спартан" Національної гвардії України. Загинув біля села Роботине Запорізької області. У бійця залишилася дружина, діти та матір.

"Мужньо боронив свободу та незалежність України, був справжнім патріотом і відважним воїном. Сумуємо разом із рідними і односельчанами, схиляємо голови у скорботі", — зазначили у Золочівській селищній раді.

з
Олександр Завгородній. Фото: Золочівська селищна рада

Іван Рєзнік загинув 18 вересня біля села Вербове на Запоріжжі, коли росіяни завдали авіаційного удару. Він служив розвідником-сапером у відділенні взводу інженерної розвідки.

Народився Іван Рєзнік 24 жовтня 1992 року у селі Новий Мерчик Валківської громади, навчався у Валківському ліцеї та Шарівській школі. Потім здобував професію електрогазозварника. Перед війною займався підприємництвом у сфері ремонтних та будівельних послуг. 26 лютого минулого року його призвали в армію. Дату, час і місце прощання з героєм повідомлять пізніше.

"Завжди був товариський, доброзичливий, непосидючий, активний, життєрадісний, з променистою посмішкою, — зазначають у Валківській міській раді. — У нього залишилася молода дружина, батьки, брати та сестри. Сумна звістка про загибель Івана невимовним болем і тугою відізвалася в серцях усіх, хто знав і любив його, для кого він був другом, товаришем, побратимом".

з
Фото: Валківська міськрада

Як писав KHARKIV Today, на війні загинув стрілець із Харківської області. У четвер 21 вересня у Первомайській громаді (Лозівський район) попрощалися із військовим В'ячеславом Дзюбенком.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.