Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На околиці Харкова просять встановити термінали E-ticket

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today 
До Харківської міської ради направили петицію.

Термінали потрібні за маршрутом тролейбуса №49 і автобуса №68.

Жителька Харкова Ірина Рибакова просить встановити у селищі Жихар термінали для поповнення електронної картки на громадський транспорт E-ticket. Відповідне звернення опубліковане на сайті Харківської міської ради.

"Тільки більше року тому до Жихаря було запущено тролейбусний маршрут №49 з можливістю оплати проїзду карткою E-ticket. Нещодавно на автобусному маршруті №68 транспортний склад був замінений на автобуси фірми KARSAN, у яких оплатити проїзд можна лише карткою E-ticket. Але у Жихарі немає жодного терміналу для покупки та поповнення E-ticket.
Переконливе прохання встановити кілька терміналів за маршрутом проходження тролейбуса № 49 та автобуса №68", — звернулася Ірина Рибакова.

Зазначимо, електронну петицію розглянуть у Харківській міській раді, якщо вона набере 5000 підписів громадян упродовж трьох місяців від дня опублікування. Підтримати ініціативу Ірини Рибакової можна за посиланням.

Як писав KHARKIV Today, перші автобуси з Туреччини вийшли на маршрути у Харкові 1 вересня. У цьому транспорті не можна сплатити за проїзд готівкою, спочатку потрібен був тільки E-ticket, пізніше додали разові квитки. Автобусний маршрут №68е відновили на початку жовтня. Він рухається так: станція метро "Метробудівників" — вулиця Державінська — проспект Гагаріна — Мереф'янське шосе — Сімферопольське шосе — в/ч "Лікво".

Тролейбусний маршрут №49 "Жихар (вулиця Кутаїська) — вулиця Університетська" запустили у грудні 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.