Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На одній із ліній харківського метро обмежать посадку майже на місяць

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Посадку обмежать на Салтівській лінії метро.

Обмеження вводять через проведення масових заходів на станціях метро.

У неділю 18 грудня обмежать вхід до вагонів потягів Салтівської лінії метро. Обмеження діятимуть 21 день — по 7 січня. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківський метрополітен".

"Просимо вас враховувати вказані зміни та рівномірно розміщуватися по платформі під час користування Салтівською лінією метрополітену", — звернулися до пасажирів у КП "Харківський метрополітен".

Обмеження, що вводяться:

  • у напрямку від станції "Історичний музей" до станції "Героїв праці" не буде відбуватися посадка в останній (п'ятий) вагон;
  • у напрямку від станції "Героїв праці" до станції "Історичний музей" не буде відбуватися посадка у перший вагон.

Цьогоріч новорічні свята проходитимуть в метро, і такі обмеження ввели, щоб пасажири та відвідувачі святкових заходів не заважали один одному.

Як писав KHARKIV Today, із 7 грудня метрополітен у Харкові змінив графік роботи. Потяги у харківському метро курсують із 5:30 до 21:30. Графік подовжили через зміну комендантської години на Харківщині.

Нагадаємо, 7 грудня у Харкові встановили ялинку у метро. Через війну зробити це на майдані Свободи неможливо. Ялинка з'явилася на станції метро "Університет". Висота ялинки складає 5,5 метра. У метро пройдуть новорічні заходи, розпочнуться вони з 19 грудня. Вхід на них буде безкоштовним.

Жителі Харкова зможуть зустріти Новий рік на станції метро "Університет", де розташована ялинка. Однак для цього потрібно прийти у метро до настання комендантської години.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.