Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На одне робоче місце в Харкові претендують 14 безробітних

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Зокрема, зростає попит на працівників у сфері торгівлі.

На обліку перебувають більше 20 000 безробітних. 

З початку березня протягом чотирьох місяців війни у Харківській обласній службі зайнятості зареєструвалися як безробітні майже 12 000 людей, половина з них — тільки у червні (6100 осіб). У минулому році за аналогічний період статус безробітного отримали близько 19 000 осіб. Про це 11 липня повідомили у Харківській обласній службі зайнятості. 

"Роботодавці протягом цього періоду надали до служби зайнятості 3000 вакансій, що склало лише 16% вакансій за відповідний період минулого року", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківській підземці потрібні співробітники

Водночас за останні два місяці на регіональному ринку праці спостерігається поступове збільшення кількості пропозицій роботи. Так, у травні попит на робочу силу зріс на 9% у порівнянні з квітнем. Такий же темп зростання зберігся у червні по відношенню до травня. Переважно зростає попит на працівників робітничих спеціальностей, зокрема у сільському господарстві, будівництві, торгівлі, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги, у сфері допоміжного обслуговування будинків та територій.

На початок липня 2022 року:

  • на обліку в службі зайнятості перебували 20 700 безробітних;
  • на одне вільне робоче місце в середньому по області претендували 14 безробітних, рік тому — чотири особи.

Нагадаємо, протягом березня-червня на Харківщині знайшли роботу понад 3200 людей. Серед працевлаштованих — трактористи, пекарі, дорожні робітники. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.