Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 березня, 2021 - 16:31

На Об'їзній Харкова з'являться нові світлофори

Фото: i2.wp.com
Йдеться про перехрестя доріг з Черкаською Лозовою і П'ятихатками.

Світлофорні об'єкти обіцяють встановити восени.

На Об'їзній дорозі Харкова планують встановити нові світлофори. Світлофорні об'єкти з'являться на перехресті доріг з Черкаською Лозовою і П'ятихатками. Про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

У мерії кажуть, що це дозволить знизити аварійність перехрестя. Встановити світлофори обіцяють на початку жовтня. Зараз розробляють відповідний проєкт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одну дорогу почали ремонтувати в Харківській області

Об'їзну дорогу почали ремонтувати минулого тижня. У Службі автомобільних доріг Харківської області розповіли, що зараз в роботі відразу дві ділянки. Ремонтувати об'їзну обіцяють в реверсному режимі (у місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини), без перекриття дороги. Це дозволить уникнути заторів в самому місті.

Зараз роботи ведуться на двох ділянках. Перша  — траса М-03 Київ — Харків  — Довжанський, км 472 + 045 — км 493 + 400 (від селища Пісочин до "Фельдман Екопарку"). Тут вже ведеться фрезерування покриття і розчищення узбіччя від чагарників. Підрядник ТОВ "Автомагістраль-Південь". Друга — під'їзд до аеропорту "Харків" на ділянці км 0 + 000 — км 13 + 688, від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка. Працює підрядна організація ТОВ "Славдорстрой".

Третя ділянка, яку планують ремонтувати — на трасі М-03 Київ — Харків — Довжанський, км 493 + 900 — км 516 + 200 (від "Фельдман Екопарку" до Роганського житлового масиву). Там роботи обіцяють розпочати протягом 2021 року. Підрядник ТОВ "Автомагістраль-Південь".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст на Об'їзній, який обвалився, знову закриють для водіїв і пішоходів

Раніше KHARKIV Today писав, що Об'їзну Харкова почнуть ремонтувати дві фірми — "Автомагістраль-Південь" і "Славдорстрой". Одна з фирм — фаворит "Укравтодору", друга — найуспішніший підрядник Донецької області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.