Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківську Об'їзну чистять від розбитої російської техніки

Фото: Служба автомобильных дорог в Харьковской области
На дорогах проводять розмінування, розчищення, потім розпочинають аварійний ремонт.

Роботи проводяться на відрізку від П'ятихаток у бік Роганського житлового масиву та в районі Екопарку.

Дорожники та співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розчищають Об'їзну дорогу Харкова після обстрілу. Для цього задіяли 20 чоловік та десять одиниць техніки — "КрАЗи", автокрани, навантажувачі, трали та поливомийні машини. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"На розмінованій ділянці працює дорожня бригада, яка прибирає понівечену техніку та сторонні предмети, одночасно за кілька кілометрів бригада ДСНС розміновує наступні пошкоджені ділянки від залишків техніки, сторонніх предметів та бруду", — пояснили у Службі автодоріг у Харківській області.

дорога
Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Як розповів начальник Служби автодоріг у Харківській області Андрій Алексєєв, розчищення територій проводити небезпечно, особливо біля мостів та на узбіччях. Дорожники приступають до роботи після того, як отримують дозвіл від військових та рятувальників.

Після прибирання та розчищення дорожнього покриття підрядні організації приступають до аварійного ремонту пошкоджених ділянок, ремонту бар'єрної огорожі та автопавільйонів і заміни дорожніх знаків.

Жителів Харківської області закликають не з'їжджати на узбіччя доріг, не ходити у ліс, на водоймища, поля, де точились бойові дії, не наближатися до розбитої російської техніки, не заходити до кинутих будинків. При виявленні підозрілого предмета — телефонувати рятувальникам за номером  — 101.

дорога
Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, на виїзді з Харкова до Малої Данилівки 17 травня розпочали ямковий ремонт дороги державного значення Харків — Золочів — Олександрівка, який незабаром триватиме у Малій Данилівці, а потім на ділянці, що проходить через Дергачі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.