Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На нараді із президентом говорили про нову схему захисту Харкова з повітря

Фото: ХОВА
Володимир Зеленський відвідав Харківщину у вівторок.

На нараді обговорювали енергетику та засоби ППО для Харкова.

У вівторок 9 квітня Президент України Володимир Зеленський відвідав із робочою поїздкою Харківщину. Він проінспектував будівництво фортифікацій, нагородив військових, поліцейських і рятувальників, провів нараду щодо захисту регіону та відновлення енергетики після російських обстрілів, а також зустрівся із підприємцями.

"Доповідали щодо фізичного захисту енергооб'єктів, відновлення мереж. Зараз створюються всі необхідні умови, щоб зменшити дефіцит електрики. Харків має отримати легші графіки. Окремо урядовці працюють над допомогою місту та області, щоб подолати наявні енерговиклики. Є правильні пропозиції, ми забезпечимо фінансування. Всі деталі урядовці оприлюднять, — розповів Зеленський у вечірньому відеозверненні. — Провів зустріч із підприємцями Харківщини. Вдячний усім, хто зараз у місті, хто зберігає робочі місця для людей, хто підтримує нормальне життя. Мета Росії абсолютно очевидна — вони хочуть зробити все, щоб витиснути людей із Харкова, з області. Все, чого торкається Путін, перетворюється на руїни. Ми повинні зробити все можливе й неможливе, щоб якнайбільше наших міст і громад були від нього захищені".

Також президент укотре наголосив на тому, що міжнародні партнери мають надати українським містам, зокрема Харкову, системи протиповітряної оборони. 

За інформацією Харківської обласної військової адміністрації, учора на нараді із президентом були присутні командувач Повітряних сил, керівництво міста та області, міністр енергетики та голова правління "Укренерго". Зокрема, обговорювали залучення додаткових засобів протиповітряної оборони

"Організація нової схеми захисту Харкова з повітря — одне з найнагальніших питань зараз. До неї планують залучити додаткові засоби ППО. Таку можливість Глава держави обговорив із командувачем Повітряних сил ЗСУ Миколою Олещуком", — розповіли у ХОВА.

На нараді узгодили плани щодо відновлення енерговиробництва та побудови капітальних захисних споруд, порушили соціальні питання, говорили щодо організації офлайн-занять у деяких районах Харкова з нового навчального року. За інформацією ХОВА, гроші на будівництво шкільних укриттів і закупівлю транспорту для шкіл заклали у держбюджеті.

Як писав KHARKIV Today, Президент України Володимир Зеленський укотре звернувся до світу щодо надання систем протиповітряної оборони для захисту Харкова. Він не бачить раціональної причини, чому на українські запити досі не надали кілька додаткових систем ППО.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.