Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На міні підірвався директор харківського транспортного підприємства

Фото: Харківська міська рада.
Валерій Дробушко був одним із найбільших автоперевізників у Харкові.

Керівник автотранспортного підприємства Валерій Дробушко загинув на піщаному кар'єрі неподалік Харкова.

Це сталося в селі Сороківка Харківського району. Зранку 23 березня стало відомо, що підірвався МАЗ і був поранений водій, а після обіду з'явилася інформація про загибель директора підприємства від вибуху у піщаному кар'єрі. Інформаці. підтвердили у міськраді.

"Валерій Олександрович працював у сфері автоперевезень десятки років. Керував автотранспортними підприємствами, забезпечував роботу величезного колективу. Завдяки його професіоналізму та старанній праці автобусні перевезення у Харкові були організовані на високому рівні. Крім того, він був людиною дуже небайдужою до своєї справи та проблем інших людей: організовував безкоштовні автобуси для дачників, підтримував пенсіонерів і ветеранів. Світла пам'ять" — сказано у повідомленні.

Валерію Дробушко було 55 років.

Нагадаємо, 24 березня близько 15:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у селі Сороківка Вільхівської громади (Харківський район) на вибухонебезпечному предметі підірвався чоловік

Мешканців Харківської області закликають не відвідувати ліси, лісосмуги, поля, території біля річок та відкриті території, особливо ті, де проводились активні бойові дії або які перебували під окупацією. При виявленні підозрілого предмета — не чіпати його, слід одразу дзвонити рятувальникам або поліцейським за номерами телефонів: 101, 102 або 112.

    Простий текст

    • Не дозволено жодних HTML теґів.
    • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
    • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.