Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На маршрут з Харкова до моря пустять нові вагони

Фото: "Укрзалізниця"
Кожне купе обладнали сигналізацією.

Провідника можна буде викликати, не виходячи у коридор.

"Укрзалізниця" завершила фінальне приймання ще п'яти нових купейних пасажирських вагонів, куплених за гроші державного бюджету. Загалом у 2021 році компанія вже отримала 10 із 100 нових вагонів вітчизняного виробництва. За умовами контракту та згідно з домовленостями із заводом-виробником — ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" — до кінця року передбачено отримати ще десять нових вагонів. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Десять купейних вагонів виробництва КВБЗ курсуватимуть найдовшим у країні маршрутом, що об'єднує 16 міст. Маршрут потяга №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів розробили спеціально для нового графіка пасажирських перевезень.

Фото: "Укрзалізниця"
Фото: "Укрзалізниця"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як курсуватимуть потяги з Харкова під час ремонту

Спальні вагони, виробництва КВБЗ також курсуватимуть  у складі потяга №77/78 сполученням Харків — Маріуполь.

У "Укрзалізниці" зазначили, що нові комфортні вагони обладнані пеленальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе, збільшено обсяг багажного відділення, а також покращено освітлення: усередині кожного купе встановлено пульт регулювання освітлення з чотирма режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Фото: "Укрзалізниця"
Фото: "Укрзалізниця"

Там нагадали, ПАТ "КВБЗ" має побудувати та поставити 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю у колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю у колісному кріслі. У 2021 році у бюджеті передбачено виділення 3 мільярдів гривень на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

Як писав KHARKIV Today, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на всі потяги нового графіка руху, зокрема  у харківському напрямку: №77/78 Харків — Маріуполь та №15/16 Харків — Рахів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.