Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На корпоративні права російських власників харківського підприємства наклали арешт

Фото: Харківська обласна прокуратура
Також арештована нежитлова будівля площею 1260 квадратних метрів.

Арешт накладений на корпоративні права у сумі близько 5,5 мільйона гривень.

26 січня Київський районний суд Харкова арештував корпоративні права підприємств у Харкові та Харківській області, засновниками яких є громадяни Росії. Також арештована нежитлова будівля площею 1260 квадратних метрів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Підприємства, на корпоративні права яких накладений арешт, займаються різними видами діяльності — оптовою торгівлею паливом, зерном, дослідженням та експериментальними розробками у сфері природничих і технічних наук, будівництвом житлових і нежитлових приміщень.

"У ході проведення досудового розслідування встановлено значний ризик прийняття рішень керівництвом компаній щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором", — розповіли в прокуратурі.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 209 (легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом у великих розмірах, службовими особами зазначених підприємств) Кримінального кодексу України. Арештовані активи передали до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

кор

Як писав KHARKIV Today, Харківський районний суд арештував корпоративні права підприємства, розташованого в місті Дергачі, на суму понад 5,2 мільйона гривень, оскільки серед його засновників є громадянин Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.