Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині арештували майно росіянина на п'ять мільйонів гривень

Фото: Харківська обласна прокуратура
Частка росіянина у статутному капіталі підприємства складає понад 5,2 мільйона гривень.

Серед власників та засновників підприємства у Дергачах є громадянин Росії.

30 січня Харківський районний суд арештував корпоративні права підприємства, розташованого в місті Дергачі, на суму понад 5,2 мільйона гривень. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"У ході проведення досудового розслідування встановлено значний ризик прийняття рішень керівництвом ТОВ, розташованого в місті Дергачі Харківської області, щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором", — зазначили в прокуратурі.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Арештоване майно передадуть до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Як писав KHARKIV Today, у листопаді 2022 року Київський райсуд Харкова наклав арешт на корпоративні права двох громадян Росії та фірму з Білорусі. Росіяни були засновниками фірм у Циркунах та Пісочині. Фірмою у Харкові володіла білоруська фірма.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.