Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордон із Харківською областю стягнули нові батальйонні групи російської армії

Фото: KHARKIV Today.
Йде 62-й день війни.

У Бєлгородській області залишаються польові табори для відновлення боєздатності та підготовки підрозділів окупантів.

Угруповання військ противника ведуть наступальну операцію у Східній операційній зоні. Основною метою залишається оточення та розгром угруповання Об'єднаних сил, встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей і забезпечення сухопутного коридору з окупованим Кримом. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десантники "Стінгером" збили російський Ка-52 у Харківській області

"Противник продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по об'єктах військової та цивільної інфраструктури. На Слобожанському напрямку ворожі угруповання зі складу підрозділів 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу, берегових військ балтійського та північного флотів продовжують частково блокувати Харків і обстрілювати його", — розповіли там .

На Ізюмському напрямку частини і підрозділи супротивника зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї та 35-ї загальновійськових армій, 68-го армійського корпусу та повітряно-десантних військ за підтримки артилерії проводять наступ у напрямку Барвінкового. З метою розвідки позицій українських військ ворог продовжує запускати безпілотні літальні апарати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні з Харківською областю заборонили гуляти у лісі та носити піксель цивільним

На кордоні з Харківською областю, у Бєлгороді, окупанти утримують логістичний центр, у якому відновлюють пошарпані сили своїх підрозділів. До того ж, сюди прибуло ще близько п'яти батальйонних груп військ.

"У прикордонних з Україною районах Бєлгородської області російські окупанти продовжують утримувати польові табори для відновлення боєздатності та підготовки підрозділів. За наявною інформацією, у безпосередній близькості від державного кордону України у цій області перебуває до п'яти батальйонних тактичних груп противника", — поінформували захисники.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.