Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На харківський оборонний завод шукають гендиректора

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Вакансія є на заводі Малишева.

Від нового гендиректора чекають трансформації заводу Малишева з підприємства радянської промисловості у сучасну компанію.

Державний концерн "Укроборонпром" оголосив відбір кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства "Завод ім. Малишева". Охочі взяти участь у відборі можуть подати відповідні заяви до 16:00 17 жовтня. Про це повідомили у ДК "Укроборонпром".

"У зв'язку з переходом на наступну стадію трансформації концерн висуває вимоги до компетенцій і досвіду майбутнього голови підприємства, які відповідають новим стратегічним викликам", — відзначили в "Укроборонпромі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківському авіапідприємстві анонсували масові звільнення

До кандидатів на посаду гендиректора заводу Малишева такі вимоги:

 • вища освіта технічного або економічного спрямування;
 • вільне володіння українською мовою (знання англійської мови буде перевагою);
 • більше десяти років досвіду, з яких понад три роки — управління великими промисловими компаніями (не нижче заступника директора), або на керівних посадах (гендиректор, директор, голова правління, заступник гендиректора);
 • успішний досвід розробки та управління складними проєктами організаційних змін (трансформація моделі управління, запуск бізнесу в нових країнах);
 • досвід розробки стратегії бізнесу;
 • практичний досвід впровадження проєктів підвищення операційної ефективності;
 • практичні знання економіки підприємства;
 • досвід успішної співпраці з державними установами та органами;
 • навички ведення перемовин.

В "Укроборонпромі" хочуть бачити на посаді гендиректора заводу Малишева людину, яка зможе провести трансформацію підприємства (від одного з найбільших підприємств радянської промисловості в сучасну компанію) і забезпечити його сталий розвиток, зростання обсягів виробництва, формування портфеля замовлень на 3-5 років, поліпшення фінансового стану заводу.

Кандидати на посаду гендиректора заводу Малишева повинні подати пакет документів з резюме, мотиваційним листом, скан-копію згоди на обробку персональних даних (шаблон можна знайти тут). Відправляти документи потрібно на електронну адресу — cv@ukroboronprom.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хрещатиком пройшла військова техніка, створена у Харкові, яку українцям показали вперше

Відбір пройде у шість етапів — подання документів, розгляд кандидатур, перший раунд співбесід (кандидати повинні представити довгострокове бачення розвитку заводу та план на перші сто днів), перевірка на добропорядність, другий раунд співбесід, визначення переможця.

Відзначимо, ДП "Завод ім. Малишева" заснований у 1895 році як паровозобудівний завод. Пізніше став спеціалізуватися на виробництві військової техніки. Сьогодні виготовляє колісну і гусеничну техніку, двигуни, машини для ремонту трубопроводів, запчастини для бурового обладнання, техніку для видобутку вугілля. Сьогодні на заводі Малишева працюють 3206 співробітників, середня зарплата становить 10 840 гривень. Зараз завод Малишева очолює Василь Крилас. Декларації перед звільненням він поки не подавав.

Як писав KHARKIV Today, бойова машина "Оплот", яку зібралися на заводі Малишева, брала участь у параді до Дня Незалежності України у Києві.

Простий текст

 • No HTML tags allowed.
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.