Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківському напрямку знищили ворожий спостережний комплекс

Скрін: "Сталевий кордон"
"Муром" помітили прикордонники.

Російський "Муром" стояв на Харківському напрямку.

Бійці 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон" проводили аеророзвідку та виявили комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М". Оператори безпілотних літальних апаратів запустили по цілі FPV-дрон, "Муром" був знищений. Відповідне відео опублікували на офіційній сторінці "Сталевого кордону" у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині знищили три російські "шахеди"

"13-й "Муром" з початку року на рахунку прикордонників бригади Гвардії наступу "Сталевий Кордон". Бійці 15 мобільного прикордонного загону продовжують систематичну роботу по виявленню та знищенню ворожих засобів розвідки на Харківському напрямку", — зазначили у "Сталевому кордоні".

Зазначимо, "Муром-М" є комплексом відеотепловізійного спостереження. Він призначений для далекого візуального спостереження, автоматичного спостереження за живою силою й технікою. Має оптичну камеру та зум. Може виявляти людей на відстані до десяти кілометрів. Вартість знищеного "Мурома" у "Сталевому кордоні" оцінили у 50 000 доларів.

Як писав KHARKIV Today, ЗСУ знищили високотехнологічне озброєння росіян на Лимано-Куп'янському напрямку. Окупанти використовували устаткування для придушення дронів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.