Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині звільнили від окупантів ще одне село

Фото: Борівська селищна рада
У Борівській селищній раді повідомили про звільнення Пісків-Радьківських.

Вперше до Пісків-Радьківських доставили гуманітарну допомогу.

Село Піски-Радьківські у Борівській громаді Харківської області звільнено під російських окупантів. Проте українські військові ще знаходять у селі групи загарбників, проводять зачистки та розмінування. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Звільнення населених пунктів Борівщини на лівому березі Осколу почалося з півдня. Зокрема, село Піски-Радьківські (другий за розміром населений пункт громади, де до війни мешкало близько 2000 людей), вже перебуває під контролем ЗСУ", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Між свободою та окупацією. Як живе Борівська громада

26 вересня вперше з початку окупації до села Піски-Радьківські змогли доставити гуманітарну допомогу. Місцевим жителям привезли близько двох тонн продуктів та речей. За інформацією Борівської селищної ради, у Пісках-Радьківських є багато руйнувань (житлові будинки, господарчі споруди, дитячий садок, школа), залишків знищеної, пошкодженої техніки окупантів та тіл загарбників.

"Люди, яких ми зустріли, були дуже раді та здивовані, адже ще вчора тут точилися бої. На вулицях лежать тіла окупантів, які тут знайшли собі смерть і їх ще не встигли навіть прибрати. Піщани наперебій розповідали нам про життя в окупації і зі сльозами дякували мужнім воїнам ЗСУ за визволення", — розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

У громаді планують проводити оцінку масштабів руйнувань в селі Піски-Радьківські. Першочерговими завданнями називають забезпечення мешканців продуктами та ліками, відновлення електро-, газо- та водопостачання, зв'язку. Найближчими днями доставлять гуманітарну допомогу та ліки у більшій кількості до Пісків-Радьківських.

Як писав KHARKIV Today, установлений російський окупант, який вчиняв злочини на Борівщині. 21-річний танкіст Станіслав Шматов зі своїм підрозділом руйнував будинки, знущався з мирних мешканців, залякував їх та займався мародерством.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.