Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині знову запровадять графіки відключень світла

Фото: KHARKIV Today.
"Харківобленерго" розробило графіки, але поки що не оприлюднювало їх.

Харківщина може повернутися до погодинних графіків відключення світла найближчим часом.

Це стало наслідком ракетної атаки Росії по об'єктах енергетичної інфраструктури. Адже потужностей поки що не вистачає. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Останній ракетний обстріл завдав серйозних руйнувань енергетичній інфрастуктурі. Енергетики працювали дві доби. Люди на 100 відсотків із електроенергією. Найымовырныше, у нас знову будуть запроваджені графіки погодинних відключень. Потужності, що ми маємо, поки не задовольняють потреби підприємств і споживачів. Аварійні відключення не виключаємо", — сказав Синєгубов.

Нагадаємо, вдень у "Харківобленерго" попросили харків'ян заощаджувати електроенергію і попередили про можливе застосовуння погодинних графіків вимкнення світла.  На даний момент у Харківській області не діють погодинні або аварійні вимкнення, але графіки розробили. 

Чи є ваша адреса в погодинному графіку, можна перевірити на сайті "Харківобленерго", для цього за посиланням треба ввести свою адресу.  

У "Харківобленерго" попереджають, що графіки погодинних відключень можуть застосовувати не в повному обсязі, тобто може бути зменшений час вимкнень або ж вимикатимуть не всіх.

"Внаслідок постійних ворожих атак перелік адрес у кожній з черг може змінюватись, але ми намагаємось якомога швидше оновлювати інформацію", — йдеться на офіційному сайті.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.