Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині збудують ліцей з бомбосховищем

Фото: А. Гололобов.
Реконструкцію у Малоданилівському ліцеї проведуть до кінця 2022 року.

Після реконструкції у ліцеї з'явиться бомбосховища, електронне піаніно, телевізор.

У березні 2022 року стартує реконструкція Малоданилівського ліцею на вулиці Ювілейній, 3 у селищі Мала Данилівка. На час робіт навчання у  будівлі ліцею призупинять, дітей переведуть до орендованого приміщення Харківської державної зооветеринарної академії (будівля колишнього гуртожитку з аудиторіями). Реконструкція ліцею розпочнеться, як тільки дозволить погода. По суті, це буде нове будівництво: до старої будівлі прибудують корпус, удвічі більший. Голова Малоданилівської ОТГ сподівається, що об'єкт потрапить у програму "Велике будівництво". Фінансування робіт буде з трьох бюджетів — державного, обласного і бюджету ОТГ, повідомив Олександр Гололобов KHARKIV Today.

Тендер на реконструкцію вже провели, договір уклали.

"Після реконструкції у ліцеї з'явиться актова зала на 300 чоловік, медіатека, нові санвузли, 8 навчальних кабінетів, їдальня для молодших класів, вчительські, бомбосховище на 700 чоловік. Також буде проведено ремонт і старої будівлі, де він необхідний, встановлено 2 ліфти. У резерві також будуть площі над новим корпусом, — написав на своїй сторінці Facebook Олександр Гололобов. — Щоб діток не довелося розселяти по міських школах, ухвалили рішення про оренду приміщення для навчального процесу у ХДЗВА".

Припиняти набір дітей до першого класу під час ремонтних робіт не будуть. Набір першокласників планують проводити на базі дитячого садка "Дзвіночок".

Тендер на реконструкцію Малоданилівського ліцею опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro. Замовник — департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації. На реконструкцію планували витратити 138536768 гривень. Проте після аукціону сума зменшилася до 133 206 130 гривень. Роботи готова виконувати компанія "Палмаз Груп", яка зараз займається реконструкцією спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел" у місті Балаклія Харківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відремонтують на стадіоні "Металіст" у Харкові

У документації — 1011 найменувань робіт з реконструкції Малоданилівського ліцею (перша та друга черги). Сюди входять земляні роботи, роботи зі стінами, сходами, сценою, підвалом, стелями, горищем, фасадом, покрівлею. Фірма-підрядник обладнає у будівлі систему опалення, вентиляції, водо-, електропостачання, водовідведення, пожежної сигналізації, локального пожежогасіння кухонного обладнання Brand Kitchen Safe (BKS) "BRAND KS -20-2". Бомбосховище у документації зазначено як сховище, детальної інформації про роботи з цього об'єкта не вказано.

У будівлі встановлять два пасажирські ліфти з електроприводом на змінному струмі з релейно-контактною схемою управління для житлових будинків вантажопідйомністю до 630 кілограмів, зі швидкістю 1 метр за секунду на десять зупинок. У ліцей закуплять по десять комплектів унітазів, умивальників, душових піддонів з чавуну та сталі, шафи для зберігання засобів навчання, підлогові ваги, відра для сміття, вогнегасники, гучномовці, дзеркала, два дивани, дозатор рідкого мила, еластичні сходи для тренувань, аудиторну -крейдову стаціонарну дошку.

Куплять для ліцею також електронне піаніно, електросушарку для рук, електрочайник, жировловлювач, крісла для залів, оглядову кушетку, лавочки, м'яке крісло-мішок, гімнастичний мат, шість ноутбуків, парти, волейбольну сітку, сейф, сканер, сонцезахисні жалюзі, столи і стільці,  туалетний столик із дзеркалом, суддівську вежу, таблички з написом "Під час блискавки ближче трьох метрів не підходити", телевізор LG 32LM6300PLA, холодильник, шафи — для інвентарю, одягу, чистої білизни.

Друга черга передбачає демонтажні роботи (покриття, стіни), монтаж, очищення поверхонь, очищення та облаштування, декоративне оздоблення покриттів, роботу зі стелями та стінами, вікнами, освітленням. Будівлю планують утеплити, поряд встановлять спортивний майданчик. Територію навколо ліцею озеленять газонами — звичайним, партерним та мавританським.

Усі роботи фірма-підрядник має завершити до 31 грудня 2022 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.