Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині запрацював іще один суд

Балаклійський районний суд Харківської області. Фото: Балаклійська міська військова адміністрація
Робота буде поновлена у червні.

У приміщенні Балаклійського райсуду Харківщини провели ремонт, закупили обладнання та отримали техніку, яку евакуювали з суду у Вовчанську.

У четвер 1 червня відновить роботу Балаклійський районний суд Харківської області. Відповідне рішення ухвалила Вища рада правосуддя 18 травня.

До Вищої Ради правосуддя надійшло 10 травня подання голови Верховного суду щодо відновлення територіальної підсудності судових справ Балаклійського райсуду Харківщини. Цей суд під час війни змінював територіальну підсудність двічі. 18 березня 2022 року судові справи, які в ньому розглядалися, передали до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області. 1 травня 2023 року територіальну підсудність двох судових справ визначили Комінтернівському райсуду Харкова.

Потім виконуючий обов'язки голови Балаклійського райсуду Харківської області Володимир Стригуненко надіслав до Верховного суду листи, в яких просив внести до Вищої Ради правосуддя подання про відновлення територіальної підсудності судових справ цього суду приблизно з 1 червня.

Голова Верховного суду попросив з'ясувати наявність належних умов для відновлення терпідсудності Балаклійського райсуду Державну судову адміністрацію України та голову Харківського апеляційного суду Олену Грошеву. У ДСА України підтвердили готовність суду до роботи. Харківський апеляційний суд також не заперечував. Було з'ясовано, що у Балаклійському райсуді провели ремонт та закупили обладнання. Крім того, у травні цього року суд отримав обладнання, яке евакуювали з суду у Вовчанську.

"Голова Харківського апеляційного суду О. Грошева зазначила, що, за інформацією, наданою у квітні 2023 року ТУ ДСА України у Харківській області, для відновлення роботи Балаклійського районного суду Харківської області в приміщенні суду виконано ремонтні роботи, закуплено 13 персональних комп'ютерів та 4 багатофункціональні пристрої, у травні 2023 року планується проведення робіт з відновлення локальної мережі та телефонного зв'язку у приміщенні суду. У листі йдеться також про те, що Балаклійський районний суд Харківської області у травні 2023 року буде додатково забезпечений сервером, системами відеоконференцзв’язку та іншою необхідною для забезпечення роботи суду комп'ютерною технікою, яку евакуйовано з Вовчанського районного суду Харківської області", — розповіли у Вищій раді правосуддя.

Тому Вища рада правосуддя вирішила відновити з 1 червня роботу Балаклійського райсуду Харківської області. Комінтернівський райсуд Харкова продовжить на свій розгляд розглядати справи, які надійдуть до нього до 31 травня 2023 року включно. Державній судовій адміністрації України доручили достроково припинити відрядження суддів Балаклійського райсуду Харківської області.

Як писав KHARKIV Today, у Балаклійській районний суд Харківської області потрібні співробітники. Вакантними є такі посади: секретар судового засідання, секретар суду, старший судовий розпорядник, судовий розпорядник та прибиральниця службових приміщень (кілька вакансій).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.