Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині заборонили масові заходи на зимові свята

Архівне фото: Чугуївська міська військова адміністрація
У населених пунктах Чугуївського району облаштують фотозони.

Через війну громади регіону відмовляються від святкування та встановлення новорічних ялинок.

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївської міської військової адміністрації вирішила, що у громаді не проводитимуть масові заходи, присвячені зимовим святам, на відкритому повітрі. Проте на вулицях населених пунктів облаштують фотозони. Купувати для них обладнання не знадобиться. 

"У населених пунктах Чугуївської громади будуть організовані новорічні фотозони з використанням обладнання, яке було придбане ще до війни, проте жодних масових заходів проводитись не буде", — пояснили у Чугуївській міській військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові шукатимуть "нелегальні" ялинки

На Красноградщині відмовилися від встановлення новорічних ялинок.

"Враховуючи надскладну ситуацію в нашій країні, а саме кровопролитну війну, спричинену злочинними діями окупантів, на рівні району прийнято рішення цьогоріч не встановлювати новорічні ялинки в жодній громаді Красноградського району. Згідно з цим рішенням, у нашій громаді центральна новорічна ялинка встановлена не буде!", — розповіли у Сахновщинській громаді.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові новорічну ялинку встановили 17 листопада. Вона знаходиться на станції метро "Університет". Завершили прикрашати головну ялинку 22 листопада.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.