Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині за 156 мільйонів гривень відремонтують трасу, що веде до кордону

Ілюстративне фото
На ділянці проводитимуть аварійні роботи.

За ремонт дороги планують сплатити понад 156 мільйонів гривень.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області оголосила тендер на проведення поточного ремонту дороги Т-21-03 сполучення Харків — Золочів — контрольно-пропускний пункт "Олександрівка". Дорога веде до кордону з РФ, пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таких доріг не було ніколи. Чому немає грошей навіть на ямковий ремонт трас у Харківській області

Згідно з документацією, ремонтувати планують ділянку км 0+000 — км 50+000. Це будуть аварійні роботи, зокрема засипання пробоїн та ліквідація вибоїн. Як пояснив начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Андрій Алексєєв, відремонтувати ділянку цієї траси попросили українські військові. До самого кордону роботи не проводитимуть.

"Це не означає, що ми плануємо ремонт до російського кордону. Роботи плануються в районі міста Дергачі. Плануємо ліквідувати вибоїни та відремонтувати найстрашніші ділянки", — розповів Алексєєв.

Як писав KHARKIV Today, на початку року Служба відновлення та розвитку інфраструктури Харківщини підписала два договори щодо ремонту ділянки на трасі Харків — Київ. Вартість склала більше ніж 160 мільйонів гривень. Ремонтувати трасу почали 26 лютого.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.