Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині Сили оборони відбили 7 атак росіян

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ворог використовує різну тактику штурмів.

29 грудня противник 7 разів безуспішно намагався прорвати оборону українських захисників в районі Синьківки на Куп’янському напрямку.

Такі дані надав Генштаб ЗСУ.

Ситуація на Лимано-Куп’янському напрямку залишається стабільно напруженою, найгарячіша обстановка в напрямку Синьківки, де ворог продовжує спроби штурмів — розповів начальник пресслужби штурмової бригади "Сталевий кордон" Іван Шевцов в етері національного телемаратону.

"Ворог не полишає спроб зайняти даний населений пункт (Синьківку - ред.). Сили оборони, у тому числі підрозділи Державної прикордонної служби, бригада "Сталевий кордон", тримають оборону на даній ділянці, і у ворога спроби здійснити штурмові дії на даній ділянці провалились", — повідомив Іван Шевцов.

Військовий зауважив, що тактика ворога суттєво не змінилась, він використовує різні способи.

"Це може бути штурм маленькими групами — йдуть по два військовослужбовця за 4-5 км від лінії фронту, маленькими групами кучкуються безпосередньо біля лінії зіткнення і групами до 10 військовослужбовців намагаються йти в штурм. Їх ми ліквідовуємо, замість них йде наступна така сама група. Інший варіант — коли йде група на техніці. Нещодавно були випадки, коли вони намагались заїхати на бронетехніці в Синьківку, але такі спроби ми припиняємо, вражаємо техніку і живу силу противника", — наголосив Іван Шевцов.

Окупанти використовують і стару. і нову техніку, танки, БТР, БМП, але уся техніка, яка підходить ближче до лінії фронту, знищується Силами оборони, додав пресофіцер. 

Як писав KHARKIV Today, українські захисники відбили 12 атак окупантів на Харківщині. Росіяни намагаються захопити територію у Куп'янському районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.