Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині шукають посуд для гарячих обідів переселенцям

Фото: Kharkiv Zero Waste
Поки що є тільки десята частина від необхідного.

Багаторазовий посуд потрібен у Люботині. 

Люботин крокує до статусу "місто нуль відходів" навіть під час війни. Для переселенців у місті організували пункти видачі гарячих обідів. Виникла потреба у багаторазовому посуді для цих пунктів, оскільки одноразовий посуд не переробляється і його використання суперечить принципам zero waste. Про це це повідомили в Kharkiv Zero Waste.

"Протягом липня у рамках міжнародної кампанія "ЛипеньБезПластику" екохаб зібрав і передав у Люботин три коробки багаторазового посуду. Небайдужі люди приносили посуд до екохабу або передавали його поштою. Це дозволило покрити лише 1/10 потреби, тому закликаємо поділитися посудом, якщо маєте зайвий", — попросили там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області шукають рушники та ковдри для переселенців

У Люботині можна передати посуд до волонтерської ініціативи "Люботин SOS", у Харкові — приносити до екохабу по вулиці Малопанасівська, вхід через дорогу від будинку №22.

Екохаб працює по четвергам, відвідувачів чекають із 11:00 до 15:00 11 серпня. Окрім посуду там приймають і передають далі: одяг, взуття, постільну білизну, ковдри, ліки тощо. 

Зазначимо, допомогу для переселенців приймають і в Первомайській громаді, яка збільшилася приблизно на 7500 мешканців. Тих, у кого є можливість, просять приносити до ФОК "Ангар" (м. Первомайський, вулиця Єдності, 5А) каструлі, сковорідки, виделки, ложки, матраси, подушки та ковдри, повідомили у Первомайській міській раді. 

Нагадаємо, 9 лютого Люботин офіційно став другим містом поза Європейським Союзом, який приєднався до програми Zero Waste Cities — "Міста нуль відходів". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.