Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині шукають поліцейських офіцерів громад

Ілюстративне фото: "Лівий берег"
Вакансії відкриті у трьох громадах.

У Харківській області шукають поліцейських офіцерів громади.

Вакансії є у Краснокутській, Богодухівській та Височанській громадах. Конкурс проводиться до 8 лютого. Для того, щоб узяти у ньому участь потрібно відправити електронну анкету. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Поліцейських офіцерів громад у Харківській області.

Кандидати на посаду поліцейського офіцера громади можуть знайти анкету за посиланням тут. Активною анкета буде до 9:00 8 лютого. В анкеті потрібно обрати регіон — Харківська область і громаду, в якій хочете працювати. Також слід указати, чи готові ви проходити службу в інших громадах регіону. Далі заповнюються персональні дані, контактна інформація та відомості про службу.

Долучитися до конкурсу пропонують діючим поліцейським. Кандидати повинні мати не менше півтора року загального практичного стажу служби у поліції (навчання у закладах освіти та установах первинної практичної професійної підготовки не будуть враховувати), вищу освіту, водійське посвідчення категорії "В" і стаж керування транспортом.

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківщини можуть долучити до роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до складу 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка. Рота розширюється до батальйону, тому оголосила про набір рекрутів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.