Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині розгорнуть перший мобільний шпиталь

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Мобільний шпиталь планують розгорнути в Ізюмі.

У мобільному шпиталі надаватимуть хірургічну допомогу.

У звільненому від окупантів місті Ізюм розгорнуть мобільний шпиталь. Він буде повністю забезпечений обладнанням та медикаментами. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час візиту на Харківщину.

"Ми чітко зосередились на питаннях розгортання мобільного шпиталю в місті Ізюм, який буде розгорнутий за допомогою громадської організації "Сумка самарянина", повністю забезпеченим обладнанням для надання хірургічної допомоги та забезпеченням всіма необхідними медикаментами", — сказав Ляшко.

Шпиталь буде надавати ургентну допомогу, тут же робитимуть нескладні операції. За словами міністра, намагатимуться зробити так, щоб швидкі не витрачали по дві-три години на довезення пацієнта на ургентну операцію.

Зазначимо, 28 вересня в Харкові пройшла нарада Міністерства охорони здоров'я, Харківської обласної військової адміністрації, міжнародних партнерів — ЮНІСЕФ, Червоного Хреста, Всесвітньої організації охорони здоров'я, "Лікарів без кордонів" щодо стану надання медичної допомоги на деокупованих територіях Харківської області та планів щодо розвитку зруйнованих медзакладів.

На нараді аналізували, що можна зробити за кошти медзакладів, обласного бюджету, бюджету МОЗ, резервного фонду та коштів від міжнародних партнерів для того, щоб пошкоджені через війну заклади на деокупованих територіях могли надавати людям допомогу, особливо під час осінньо-зимового періоду. Також на нараді переглянули маршрути пацієнта — куди краще направляти пацієнтів з інфарктами, інсультами, травмами.

Як писав KHARKIV Today, мешканцям знищеного Ізюма запропонують виїхати з міста на зиму. У місті залишаються від 15 до 17 тисяч мешканців. Скоріше за все, їм доведеться покидати Ізюм на зиму, оскільки невідомо, як швидко вдасться відновити комунікації. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.