Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині хочуть побудувати укриття удвічі дорожче за першу підземну школу Харкова

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
У Наталиному оголосили черговий тендер.

Будівництво підземної школи у Харкові коштувало 58,8 мільйона гривень, у Наталиному на укриття хочуть витратити удвічі більше.

За рік вартість будівництва шкільного укриття у селі Наталине Красноградського району зросла до 127,7 мільйона гривень. Сільська рада опублікувала черговий тендер. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

"Майже рік тому сільрада без проведення тендеру уклала угоду з ТОВ "Будівельна група "Житлобудпроект" на будівництво шкільного укриття вартістю 59,12 млн грн. Але ця угода була розірвана, після чого оголосили нові торги, які також не були доведені до завершення. У березні 2024 року сільрада замовила коригування проєктної документації за мільйон гривень, при цьому сам проєкт коштував ще два мільйони гривень", — розповів ХАЦ.

У шкільному укритті у Наталиному зможуть вміститися 400 людей. На території, де буде укриття, планують збудувати баскетбольний і спортивний майданчик, оновити доріжки й тротуари. Антикорупційний центр зазначив: у підземній школі Харкова може вміститися на 50 людей більше, при цьому її будівництво обійшлося у 58,8 мільйона гривень, що у більше ніж два рази менше за заплановану ціну у Наталиному.

Аукціон має пройти 24 червня. Завершити роботи планують до 20 грудня 2024 року.

Як писав KHARKIV Today, у жовтні минулого року Наталинська сільська рада спочатку без аукціону підписала угоду із товариством з обмеженою відповідальністю "Житлобудпроект" щодо будівництва захисної споруди у Наталинському ліцеї по вулиці Промисловій, 34 вартістю понад 59 мільйонів гривень. Проте потім вирішили провести торги. 

12 березня Наталинська сільська підписала договір із приватним підприємством "УСП "Мегаполіс" щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації про будівництво укриття у Наталинському ліцеї. Вартість робіт склала 1 097 030 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.