Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На дорогах у Харкові через негоду застрягли вантажівки

Фото: ГСЧС
Водії зверталися по допомогу до рятувальників.

Один автомобіль застряг на слизькій дорозі, другий не зміг вибратися із засніженої.

2 лютого рятувальники отримали два виклики про допомогу від водіїв вантажних автомобілів, які опинилися у складних ситуаціях на дорогах через негоду. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Перший виклик надійшов о 13:28. Водій вантажного автомобіля Renault застряг і не зміг самостійно виїхати зі слизької ділянки дороги на вулиці Калініна, 4. Рятувальники відбуксирували вантажівку на безпечнішу ділянку дороги.

О 20:08 про допомогу попросив водій вантажівки Volvo, яка застрягла на вулиці Клочківській, 337-А. Співробітники ДСНС витягли вантажівку за допомогою свого автомобіля підвищеної прохідності.

"Завдяки своєчасній допомозі рятувальників ніхто з водіїв автомобілів, що застрягли, не отримав переохолодження, водії змогли дістатися до місць призначення", — зазначили у ДСНС.

Як писав KHARKIV Today, 18 січня через негоду із Харківського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (вулиця Новгородська, 85) не могла виїхати вантажівка з киснем. Вибратися зі слизької ділянки дороги допомагали рятувальники.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.