Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Донеччині загинули захисники із Харківщини

1
В області попрощалися з Олександром Тараном і Юрієм Обаполенком.

Олександр Таран мешкав у Первомайському, Юрій Обаполенко був жителем Слатиного.

8 серпня під час важких боїв біля села Кліщіївка у Бахмутському районі Донеччини загинув житель Харківської області Олександр Таран. Захисник служив головним сержантом 1-го механізованого взводу. У нього залишилася дружина та син віком 2,3 року.

За інформацією Первомайської міської ради, Олександр Таран народився 12 січня 1988 року у місті Первомайський. Закінчив місцеву школу, вступив до Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди (економічний факультет).

"Олександр Таран був щирою, чесною та доброю людиною, чудовим батьком для свого немовля та люблячим чоловіком.  Щирі співчуття рідним та близьким Олександра. Спочивай з миром, герою!", — зазначили у Первомайській міськраді.

з
Олександр Таран. Фото: Микола Бакшеєв

Юрій Обаполенко народився у Харкові. Там же закінчив школу й навчався у професійно-технічному училищі (спеціальність — зварювальник). У 2005 році разом із дружиною переїхав до селища Слатине Дергачівської громади.

На захист України став у січні 2023 року. Загинув Юрій Обаполенко 12 серпня у боях неподалік села Андріївка на Бахмутському напрямку. У захисника залишилася дружина та два сини 10 і 9 років. Попрощалися із бійцем у понеділок 21 серпня. Його поховали на Новомихайлівському кладовищі у Слатиному.

"Юрій Обаполенко був щирою, чесною та доброю людиною, чудовим батьком для своїх синів, — зазначили у Дергачівській міськраді. — Щирі співчуття рідним та близьким Юрія. Ми пам'ятатимемо і помстимося! Спочивай з миром, герою!".

з
Юрій Обаполенко. Фото: Вячеслав Задоренко

Як писав KHARKIV Today, у бою на Харківщині загинув боєць, відомий як "жива скульптура". 31-річний житель Сумщини Дмитро Буйвал отримав смертельне поранення 11 серпня у бою неподалік Куп`янська.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.