Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На даху Держпрому встановлять оглядовий бінокль

Майданчик з видом на центр міста з'явиться влітку.

На майданчику Держпрому встановлять оглядовий бінокль.

Харківське обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство "Держпром" (площа Свободи, 5) проведе реставраційний ремонт покрівлі свого будинку і приміщень для оглядового майданчика. Сходити на оглядову екскурсію можна буде вже влітку в шостому під'їзді. Держпром готовий витратити на облаштування майданчика 4 925 000 гривень. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

У документації зазначено, що фірма-підрядник повинна зробити демонтажні роботи: прибрати дрібні металоконструкції, покриття покрівлі, каркас із брусів, ступені, огорожі, покриття підлоги, дверних полотен, перегородок з скляних блоків, шпалер і обробку з декоративного пластику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Держпромі" встановлять ліфт за п'ять мільйонів гривень

Під час ремонту оглядового майданчика роботи проведуть на експлуатованих покрівлях (утеплять, прокладуть ізоляцію), зроблять скляне огородження, парапети, оброблять ґрунтовкою фасад, обклеять стіни склосіткою, пофарбують, зроблять декоративну штукатурку, обладнають вентиляційні шахти (дорощування стін вентшахт).

Потім перейдуть до ремонту приміщень: розберуть стіни з цегли, зроблять стіни з гіпсокартону, заб'ють щілини монтажною піною.

На 13 поверсі будуть працювати з огорожами, парапетами, внутрішньої зливової каналізацією (розберуть трубопровід з чавуну і прокладуть з поліетиленових труб), опаленням (демонтаж опалення з водогазопровідних неоцинкованих труб і монтаж поліетиленових), електроосвітленням (поміняють розетки і лампи, встановлять бра), системою пожежної сигналізації. Також обладнають оглядовий бінокль.

Замовник просить два роки гарантії на послуги. Аукціон призначений на 5 квітня. Завершити всі роботи фірма-підрядник повинна буде до 31 липня 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.