Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На будівлі ліцею у Харкові відкрили меморіальну дошку загиблому військовому

Фото: Харківська міськрада
У місті вшанували пам'ять Сергія Гальцова.

Сергій Гальцов загинув, захищаючи Україну, у віці 38 років.

На фасаді ліцею №144 відкрили меморіальну дошку військовому Сергію Гальцову, який загинув 17 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання біля міста Бахмут у Донецькій області. На відкриття дошки прийшла родина, побратими, друзі й учителя захисника, також був голова адміністрації Салтівського району Олексій Топчій.

За інформацією Харківської міськради, Сергій Гальцов народився 2 січня 1985 року у Харкові. Із 1991 по 2000 рік навчався у 144-му ліцеї. Став прикордонником, служив у Львівській області. Однак після отримання травми його комісували. Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сергій Гальцов брав участь в організації територіальної оборони, пізніше пішов захищати Україну як доброволець. Мав позивний — Гал. Захисника посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Як писав KHARKIV Today, 19 серпня на гімназії №111 у Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Станіславу Парталі, який загинув 2 березня 2022 року поблизу селища Калинівка Донецької області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.