Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мобілізованим на Харківщині почали виплачувати одноразову допомогу

Фото: KHARKIV Today.
20 000 гривень отримують жителі громади та переселенці, які долучилося до війська з 1 січня 2024 року.

Ще одна громада на Харківщині вирішила заохочувати до мобілізації грошовою допомогою.

У Первомайській міській громаді виплачують по 20 000 гривень, хто мобілізується на захист України до будь-якого підрозділу. Таке рішення підтримали депутати міської ради наприкінці січня 2024 року, гроші виплачують із початку року. Отримати "підйоміні" можуть як жители громади, так і мобілізовані зі статусом ВПО.

"Передбачена одноразова грошова  допомога мешканцям Первомайської міської територіальної громади Харківської області та ВПО, які зареєстровані в громаді та були мобілізованим до лав Збройних сил України з 01.01.2024 року (в розмірі 20,0 тис.грн. на 1 особу). Для отримання такої допомоги необхідно звернутись особисто для написання заяви на отримання такої допомоги", - повідомив міський голова Первомайського Микола Бакшеєв.

Заяву на допомогу можна написати у відділі Лозівського Центру комплектування, у міській раді (1 поверх, кабінет № 3) або в управлінні соцзахисту..

Для цього потрібні: копія паспорта, копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника (якщо заявник має ID-пacпopт); ІНН, реквізити рахунку у банку.

Як писав KHARKIV Today, у Богодухові мешканцям, які йдуть до війська, виплачують по 50 тисяч гривень. Відповідне рішення міськрада ухвалила в грудні минулого року. Мер Володимир Бєлий зазначав, що це стосуватиметься як мобілізованих, так і контрактників. Матеріальну підтримку отримають і місцеві жителі громади, і внутрішньо переміщені особи.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.