Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 квітня, 2021 - 15:01

Місто в Харківській області знову залишилося без води

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
вода, кран. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Сталася аварія на каналізаційному колекторі.

Місто повністю відключили від водопостачання.

Сьогодні вночі, 14 квітня, Лозову Харківської області повністю відключили від водопостачання. Сталася аварія на каналізаційному колекторі. Зараз на місці події працюють фахівці. Про це повідомляється на офіційному порталі Лозівської міської ради.

"Вночі місто повністю відключили від водопостачання через аварію на каналізаційному напірному колекторі від КНС-4, в Домасі, повідомляють в ДП "Лозоваводосервіс". З ладу вийшли обидві нитки", — йдеться в повідомленні.

Зараз ведуться ремонтні роботи. Водопостачання обіцяють відновити після усунення аварії.

За повідомленнями місцевих ЗМІ з посиланням на керівника ДП "Лозоваводосервіс" Володимира Кириченка, роботи на аварійній ділянці ведуться з ночі, поки все йде за планом. Якщо вдасться ліквідувати аварію і не відбудеться нова, то до вечора подачу води відновлять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян просять відкласти візит до "Харківводоканалу"

Нагадаємо, в середині березня цього року бригади "Харківводоканалу" переклали 100 метрів аварійної ділянки магістрального водоводу "Краснопавлівка-Лозова" в районі залізниці. Водовід експлуатується близько 40 років і потребує реконструкції. Перекладку проводили методом санації.

Як писав KHARKIV Today, проблеми з водопостачанням в Лозовій почалися в кінці лютого через порив. Спочатку воду давали за графіком, потім відключили. Ремонтувати водовід допомагали бригади з Харкова. Воду привозили в цистернах за графіком. Всього за 2020 рік на водоводі в Лозовій протяжністю 33 кілометри сталося понад 800 поривів.

Нагадаємо, для повної реконструкції водоводу потрібно більше 750 мільйонів гривень. У нього дві гілки по 33 кілометри. За майже 40 років експлуатації вони зношені на 70% і  90%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.