Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 березня, 2021 - 19:32

Міст, який світитиметься, з'явиться у Харкові

Фото: Харьковский горсовет
У травні почнуть реконструювати Зоологічний міст.

Після реконструкції міст буде світитися різнокольоровими вогнями.

У травні в Харкові обіцяють почати реконструювати Зоологічний міст через Клочківській спуск. Завершити всі роботи планують до відкриття Харківського зоопарку. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Реконструкція Зоологічного моста передбачає заміну старих конструкцій, які знаходяться в незадовільному стані. Їх виготовить дніпровський завод. На мосту встановлять підсвічування і нові бічні арочні конструкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три мости в Харківській області відремонтують за 41 мільйон гривень

Як пояснила директорка департаменту містобудування та архітектури — головний архітектор міста Тетяна Поліванова, Харківський зоопарк після реконструкції буде виглядати "дуже стильно і сучасно", прилегла до нього територія повинна виглядати відповідно, тому прийняли рішення про реконструкцію Зоологічного моста.

Всі виходи до зоопарку обіцяють упорядкувати. З боку саду Шевченка відкриють зоомагазини і сувенірні магазини, кафе на двісті місць, встановлять сучасне освітлення. З боку університету територію також освіжать — обладнають ліхтарі і лавки.

Відзначимо, міст через Клочківській спуск побудували в 1952 році. Він з'єднує дві частини Нагорного району — територію біля Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського зоопарку з Загоспром'ям. Харківський зоопарк обіцяють відкрити після реконструкції 23 серпні, до Дня міста.

Як писав KHARKIV Today, 30 грудня секретар Харківської міськради Ігор Терехов заявив про будівництво віадука на перетині вулиць Матюшенка і Шевченка (біля станції метро "Київська"). За його словами, віадук зможе розвантажити Салтівку і центр від машин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.