Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 20:30

Мін'юст шукає директора для харківського інституту судових експертиз

Фото: Facebook / Институт судебных экспертиз имени Бокариуса
На подачу документів у бажаючих зайняти посаду є дев'ять днів.

Наказ про конкурс на заміщення посади директора інституту підписав міністр юстиції Денис Малюська.

У Міністерстві юстиції України оголосили конкурс на заміщення посади директора Національного наукового центру "Інститут судових експертиз імені заслуженого професора Бокаріуса". Про це Мін'юст повідомив в соцмережах.

Співбесіда з конкурсною комісією запланована на 17 березня. Кандидатам для цього не обов'язково їхати до Києва, вони можуть взяти участь в режимі відеоконференцзв'язку.

Претенденти повинні мати вищу освіту другого рівня (ступінь магістра), загальний стаж роботи не менше 10 років, у тому числі: досвід роботи в галузі судової експертизи або права, або на посадах наукових або науково-педагогічних працівників не менше п'яти років, при наявності вченого ступеня доктора філософії або доктора наук — не менше трьох років, а також досвід роботи на керівних посадах не менше п'яти років.

У вимогах до компетентності значиться: стратегічне управління і досягнення результатів, комунікація та взаємодія, управління роботою і персоналом. Також від кандидатів вимагається знання загального і спеціального законодавства, яке пов'язане з виконанням обов'язків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ректор ХНУ ім. Каразіна пояснив, чому вирішив піти

Бажаючі повинні подати письмову заяву про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів участі в конкурсі, резюме, письмову згоду на обробку персональних даних і оприлюднення, згоду на здійснення відео- та аудіо фіксації. Документи можна відправити в паперовому вигляді поштою або на електронну адресу. Прийом документів триватиме до 15:00 12 березня.

З переможцем підпишуть контракт на певний термін. Він буде отримувати посадовий оклад — 12 849 гривень, також обіцяють надбавки і доплати.

На сайті інституту кажуть, що національний науковий центр — одна з найстаріших державних судово-експертних установ. Сьогодні тут проводиться близько 70 видів експертних досліджень, серед яких є унікальні і ті, які виконуються тільки в інституті Бокаріуса. Це дослідження технічної експлуатації електрообладнання, дорожньо-технічні дослідження і т.д. За останні п'ять років інститутом виконано понад 60 тисяч експертиз, з яких майже половина з кримінальних справ. Зараз інститут очолює доктор юридичних наук, професор Олександр Клюєв.

Раніше KHARKIV Today писав, що біля Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз розмістили монумент Миколі Бокаріусу, іменем якого названа установа. На церемонію відкриття пам'ятника з США приїхали нащадки Бокаріуса.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.