Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мінкультури збирає гроші на відбудову пошкодженої через війну музичної школи на Харківщині

Фото: Мінкультури України
У музичній школі під час окупації розміщувався шпиталь російських військових.

У дитячій музичній школі Балаклії пошкоджені вікна, фасад, система опалення та проводка.

Міністерство культури та інформаційної політики України збирає гроші на відбудову Балаклійської дитячої музичної школи, в якій під час окупації міста загарбники обладнали шпиталь. Про це повідомили на сайті Мінкультури.

"Під час повномасштабного вторгнення росіянам вдалося окупувати деяку частину Харківщини. Одним із таких окупованих міст була й Балаклія, де у приміщенні музичної школи росіяни розмістили госпіталь для своїх поранених. Нині, після деокупації регіону, заклад потребує допомоги у відбудові, аби діти продовжували займатися творчістю", — зазначили у Мінкультури.

Сума грошей, необхідних для відновлення дитячої музичної школи в Балаклії, поки що невідома. У Мінкульті кажуть, що розрахунки ще не закінчились.

Балаклійську дитячу музичну школу відкрили у 1971 році. Спочатку в ній працювали фортепіанний, народний і теоретичний відділи. У 1990 році з'явилось хорове відділення, за чотири роки — художнє.

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну у музичній школі в Балаклії навчалися 320 учнів. Їх навчали грі на фортепіано, баяні, акордеоні, балалайці, домрі, скрипці, віолончелі, а також вокалу, хоровому співу та образотворчому мистецтву.

Під час бойових дій Балаклійська дитяча музична школа зазнала пошкоджень. У ній пошкоджені вікна, електропроводка, перекриття, система опалення та фасад.

Пожертвувати гроші на відновлення дитячої музичної школи у Балаклії можна за посиланням тут.

б
Фото: Мінкультури України
б
Фото: Мінкультури України

Як писав KHARKIV Today, раніше Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило збір коштів на відбудову Харківської державної наукової бібліотеки ім. Короленка. Необхідно зібрати щонайменше 128 мільйонів гривень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.