Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр розповів харків'янам, коли посилять карантин у "жовтій" зоні

Виктор Ляшко. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Сьогодні міністр охорони здоров'я перебуває з робочим візитом у Харкові.

Двері у кафе, кінотеатри та спортзали будуть відчинені лише для вакцинованих. Це стосується і відвідувачів, і персоналу.

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів, коли почнуть діяти нові вимоги до вакцинації у регіонах з "жовтою" зоною епіднебезпеки, які ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 24 листопада.

"Постанова була прийнята у середу, вона доопрацьовується секретаріатом... і після підпису прем'єра вона буде опублікована, а через сім днів після публікації настануть зміни. Ця вимога постанови Верховної Ради, що будь-які зміни у карантинних обмеженнях набувають чинності не раніше, ніж через сім днів після опублікування", — пояснив міністр.

Йдеться про нові правила, згідно з якими громадські заклади, заклади культури, спортзали та ресторани можуть працювати у "жовтій" зоні лише за умови вакцинації всіх співробітників хоча б однією дозою вакцини або наявності у них негативного тесту на коронавірус чи сертифікату про одужання. Також це правило стосується відвідувачів цих закладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян звуть вакцинуватися на площу Свободи

"У "жовтій" зоні норми, які були озвучені мною на засіданні уряду, вони збережені, і у "жовтому" рівні епідемічної небезпеки скасовуються певні опції, які дозволяли суб'єкту господарювання робити вибір, або тільки для вакцинованих працює заклад, або з обмеженнями. Якщо це кінотеатр, то із 50% заповненням. Зараз цієї опції не буде — 50%. Тільки для вакцинованих", — резюмував Віктор Ляшко.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харкові готові випускати 30 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу. Виробництво вакцини проти коронавірусу планує запустити фармкомпанія "Лекхім-Харків" у 2022 році. Про це повідомив міністр охорони здоров'я під час візиту до Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.