Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр оборони розповів, як на Харківщині полонили російського генерала

Фото: Генштаб.
Українські військові перехопили колону окупантів із керівником їхньої логістики.

Російські командири восени 2022 року не доповідали своєму керівництву про втрати територій. Через це під час українського контрнаступу російський генерал потрапив у полон в Харківській області.

Він уважав, що перебуває у глибокому тилу, у захоплених українських селах. Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков у проєкті Дмитра Комарова "Рік. За кадром. Міністр".

Справа в тому, що окупанти не відразу доповідають керівництву про втрату територій, а чекають хоча б два дні. Під час осіннього контрнаступу на Харківщині російські командири теж не повідомляли вищому керівництву про втрату раніше зайнятих населених пунктів. Один з генералів був за 60 кілометрів від лінії фронту і відповідав за логістику. Генерал не знав, що українські військовослужбовці розпочали контрнаступ і їхав з колоною.

"Російський генерал, який відповідає за логістику, думаючи, що він перебуває в глибокому тилу за 60 кілометрів від лінії фронту, їхав з колоною, і тут наші хлопці "добрий вечір, ми з України" зустрічають колону і беруть його в полон. Він був шокований, бо не думав, що українці вже будуть в їх розумінні в глибокому тилу", - розповів Резніков.

Де нині перебуває полонений генерал, міністр оборони не сказав.

Нагадаємо, український контрнаступ розпочався у вересні 2022 року на Харківщині дуже стрімко. Попри повідомлення про те, що контрнаступ почнеться на Херсонщині, ЗСУ швидко звільняли Харківську область. Тоді були звільнені понад 500 міст і сіл: усі населені пункти на північ від Харкова, уся Вовчанська, Печенізька, Балаклійська громади, ворога вдалося вибити з Куп'янська. Тимчасово окупованими залишилися 28 населених пунктів області, більшість у Дворічанській громаді, яку ворог цілеспрямовано нищить. Кілька населених пунктів перебувають у так званій "сірій" зоні.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.