Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців приватного сектора Харкова просять викидати сміття у встановлених місцях

Фото: Харківська міська рада
За порушення у сфері благоустрою передбачений штраф.

У приватному секторі викидають сміття, гілки та листя у невстановлених місцях, утворюючи несанкціоновані сміттєзвалища.

Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" просить мешканців приватного сектору Харкова дотримуватися правил та графіків вивезення твердих побутових відходів. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Напередодні робітники КП "КВПВ" вивезли несанкціоноване сміттєзвалище з проспекту Льва Ландау, 162, хоча поруч, по вулиці Івана Камишева, розміщено контейнер-бункер для збирання великогабаритних відходів", — розповіли у комунальному підприємстві.

За словами заступника начальника автоколони №1 Євгена Гулого, випадків створення сміттєзвалищ у Харкові стало більше.

У КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" нагадали: за порушення екологічних норм передбачена адміністративна відповідальність (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) у вигляді 1360 гривень штрафу для громадян та 1700 гривень — для посадових осіб та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності.

"Для контролю за санітарним станом КП "КВПВ" має намір залучати інспекцію КП "Благоустрій", яка має право складати протоколи про адміністративні правопорушення у разі виявлення правопорушень у сфері благоустрою", — зазначили у КП.

Як писав KHARKIV Today, на Салтівці через обстріли пошкоджено близько 70% контейнерів для сміття. Усього по Харкову — сотні пошкоджених контейнерів. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.