Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців міста на Харківщині просять не вживати воду з-під крану

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Останні проби води не відповідали нормативам.

Епідеміологи радять використовувати фасовану або кип'ячену воду. 

У місті Лозова вода з мереж централізованого водопостачання не відповідає гігієнічним нормативам. Про це 2 серпня повідомили в обласному Центрі контролю та профілактики хвороб.  

За результатами останніх досліджень питної води з розподільної мережі водогону міста Лозова шість проб не відповідали гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками епідемічної безпеки. У зв’язку з цим епідеміологи рекомендують використовувати для пиття фасовану (бутильовану воду) або кип’ятити воду до утворення бульбашок на поверхні.

"Ви можете використовувати чайник або каструлю. Дайте охолонути воді природним шляхом, не додавайте лід. Охолодіть і зберігайте всю кип’ячену воду в чистій закритій ємності — це захищає воду від повторного забруднення під час зберігання. Використовуйте кип’ячену воду для пиття, чищення зубів і приготування їжі. Дайте воді постояти принаймні 30 хвилин, перш ніж пити її", — порадили у Центрі контролю та профілактики хвороб.

Нагадаємо, фасовану воду шукають волонтери. Її завжди не вистачає під час проведення евакуації з окупованої частини Харківщини. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.