Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців Харківщини закликають готуватися до нової хвилі коронавірусу

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Нова хвиля захворюваності вже почалася за кордоном.

Фахівці радять вакцинуватися заздалегідь. 

Захворюваність на COVID-19 через війну знизилася у багато разів і зійшла майже нанівець. Зараз фіксуються поодинокі випадки захворювання, але восени їх може побільшати. Про це розповів директор обласного департаменту охорони здоровʼя Максим Хаустов в інтервʼю "Суспільному". 

"Багато людей виїхали. Потім зникла міграція, тобто, фактично вони виїхали і навряд, мабуть, перший місяць хтось повертався. Там були поодинокі випадки, коли волонтери їздили. Люди були десь в метро, бомбосховищах, вони не контактували, тому була фактично така ізоляція, і COVID-19 в нашому регіоні дійсно знизився. Зараз є випадки, їх невелика кількість, але ми бачимо, що за кордоном там починається нова хвиля. Зараз ми вже отримуємо вакцину і Janssen буде, і нова вакцина там від Pfizer буде, тому все ж потрібно вакцинуватися і попередити захворювання", — пояснив він.

На тимчасово окупованій території Харківщини за час війни від COVID-19 померли приблизно 25 людей. Хворих там більше, але багато людей на це не звертають увагу, вважає Хаустов.

"Тому що є більше такий чинник, подразник — це війна. Але все ж на нього потрібно звертати увагу", — повідомив директор обласного департаменту охорони здоровʼя.   

Нагадаємо, на початку серпня понад 14 000 доз вакцини від коронавірусу отримала Харківська область.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.