Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканець Харківщини хотів стати переселенцем за 5000 гривень

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Чоловіку відмовили дати довідку, тому він вирішив дати хабаря.

Чоловік поклав гроші на стіл заступника голови сільської ради.

37-річному чоловікові повідомили про підозру за пропозицію хабара. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

За даними слідства, у липні мешканець міста Первомайський звернувся до Біляївської сільської ради (колишній Первомайський, укрупнений Лозівський район), щоб отримати довідку про взяття його на облік як внутрішньо переміщену особу та в подальшому щомісячно отримувати передбачену законодавством грошову допомогу.

"Однак у чоловіка не було відмітки про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої ним здійснено внутрішнє переміщення. Заявнику в отриманні довідки відмовили через відсутність підстав для її видачі. Отримавши відмову, чоловік вирішив піти  незаконним шляхом", — розповіли у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нову хвилю біженців зі сходу на захід України очікують восени

За декілька днів мешканець Первомайського знову прийшов до заступника голови сільської ради та поклав йому на стіл 5000 гривень, щоб усе ж таки отримати довідку переселенця. Однак посадовець відразу повідомив правоохоронцям про факт пропозиції та спроби надати йому неправомірну вигоду. 26 липня чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція надати неправомірну вигоду службовій особі).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.