Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мера Південного з Харківської області відправили до СІЗО

Олександру Брюханову інкримінують держзраду.

Повідомляється, що Олександр Брюханов створив перепони "в озброєнні військових формувань для захисту міста від військових Російської Федерації у період збройного конфлікту".

Сьогодні, 4 березня, Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру 65-річному меру Південного Олександру Брюханову за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

"Встановлено, що представник влади вчинив навмисні дії щодо державної зради на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України шляхом перешкод у озброєнні військових формувань для захисту міста від військових Російської Федерації у період збройного конфлікту", — пояснили у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За держзраду в Україні хочуть застосовувати найвищу міру покарання

Повідомляється, що Олександру Брюханову обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відповідно до вимог ст. 615 КПК України. Для подальшого досудового розслідування кримінальне провадження направлено до слідчого відділу Управління СБ України в Харківській області.

Раніше KHARKIV Today, писав, що 28 лютого з'явилася інформація про те, що мер Південного закликає мешканців не воювати з окупантами. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.