Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер Харкова просить скласти зрозумілі графіки відключень світла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
1
Також у зверненні йдеться про значне скорочення часу відключення електрики.

У зверненні сказано, що споживачам досі не надали чітких графіків вимкнення електрики.

Мер Харкова Ігор Терехов просить скласти чіткі графіки відключень світла та значно скоротити період відключень. Звернення адресоване голові Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову та виконуючому обов'язки директора компанії "Харківобленерго" Костянтину Логвиненку.

"Я звертаюся до керівництва "Харківобленерго". Вважаю за необхідне скласти чіткі графіки відключень по кожному району, по кожному будинку, опублікувати їх на сайті та в засобах масової інформації та намагатися жорстко дотримуватись їх. При цьому слід знайти можливість значно скоротити час відключень електрики", — написав Ігор Терехов у своєму Telegram-каналі.

Харківський міський голова зазначив, що Харків, як і вся Україна, перебуває в умовах найскладнішої енергетичної ситуації. У місті економлять електрику: вимкнуте вуличне освітлення, скорочено його споживання на комунальних підприємствах, ринках, АЗС та у магазинах, збільшені інтервали руху електротранспорту. Однак світло у споживачів вимикають на багато годин, ознайомитися з чітким графіком таких вимкнень вони не мають змоги.

"Споживання електроенергії у Харкові зведено до мінімуму. На додаток до цього в місті запроваджено віялові відключення, необхідність яких є абсолютно зрозумілою. Але! Досі немає чіткого графіка, за яким у будинках харків'ян відключають світло, при цьому самі відключення можуть тривати по 12 годин", — пояснив Ігор Терехов.

У зверненні Терехов пообіцяв, що Харківська міська рада готова надавати підтримку та допомогу у нормалізації електропостачання харків'ян.

Як писав KHARKIV Today, раніше у "Харківобленерго" повідомили, що жителі Харківщини не зможуть дізнатися період відключення світла.

Рішення про обмеження споживачів в електропостачанні ухвалює національна енергетична компанія "Укренерго". Це відбувається у режимі реального часу. Назвати точну кількість годин відключення світла неможливо — все залежатиме від того, скільки часу знадобиться на відновлення балансу в енергомережі України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.